Mój blog o wszystkim co pokazuje lustrzane odbicie mojej duszy Chcecie ze mną porozmawiać? Piszcie: suriart@gazeta.pl
poniedziałek, 29 czerwca 2009
Ta dam ta dam:)

Nie będę nikogo zwodzić za aniołki sie jeszcze nie zabrałam:( Za to ruszyłam z Iryskami. Powoli dociera do mnie mój nowy stan - trzeba iść do pracy a po pracy już nie muszę się uczyć, nic przygotowywać po prostu moge odpoczywać:)

Mam pare zamówień i pomysłów na aniołki na szczęście terminy nie gonią. Na razie oddaję się haftowaniu, potem pomaluję zaległe aniołaski i dopiero na koniec zabiorę się za nowe. Zamawiający zostali o tej kolejce poinformowani i nie wyrazili sprzeciwu, dlatego sumienie mam czyste:)

czwartek, 25 czerwca 2009
Wolny dzień

Wstałam dzisiaj sobie rano i nareszcie poczułam się wyspana i wypoczęta:) Postanowiłam skończyć malować aniołki, polakierować je i oczywiście wziąć się za Irysy. Znalazłam dużo ślicznych wzorków, ale nie mam pojęcia kiedy je wyhaftuję:)

Dziękuję bardzo wszystkim, za miłe komentarze i że tu zaglądacie:)

środa, 24 czerwca 2009
Zaczynam nowy etap w życiu...:)

Tak, tak moje kochane i moi kochani od dzisiaj jestem magister inżynier Geodezji i Systemów informacji Przestrzennej:)

Kotek dalej choruje i wygląda tak:

wtorek, 23 czerwca 2009
Dzień przed obroną

Nadszedł czas ogromnego stresu. Jutro obrona. Czuję się jakbym nic nie umiała. Mój chłopak zabrał mnie na spacer. Humor trochę się poprawił, kiedy znaleźliśmy się w tym polu maków:

 

czwartek, 11 czerwca 2009
Iryski

Dawno nie haftowałam, ale pokaże Wam jak wyglądają moje iryski po 2 dniach haftowania. Na razie ni wygląda to jeszcze zbyt powalająco bo robie tylko 3 kolorki. Mam nadzieje, że za jakiś czas wszystko się pozmienia.

wtorek, 09 czerwca 2009
Wyróżnienie

Jestem bardzo, bardzo miło zaskoczona wyróżnieniem, które dostałam od koleżanki, która prowadzi blog Krasnalkowy Świat


Dziękuję Ci bardzo to dla mnie takiego początkującego robótkowicza i blogowicza bardzo miłe:) Pozdrawiam Serdecznie.

niedziela, 07 czerwca 2009
Bobi Mleczna dzielnica - wielki żal, smutek i tęsknota

Nie było mnie tu od tygodnia, wszystko to ma swoją przyczynę. Dokładnie 31 maja mój najwiernijszy przyjaciel, gończy polski o zabawnym i niepoważnym imieniu Bobi zachorował. Przez dokładnie 7 dni jeździliśmy z nim do polikliniki weterynaryjnej na kroplówki i antybiotyki. Mój piesio zachorował na chorobę pokleszczową - Babeszjozę. Niestety ta walka skończyła się dla niego tragicznie. Mimo iż zwalczył chorobę powstały powikłania podczas choroby w postaci niewydolności nerek. Od paru dni misiek był już dość radosny, machał ogonkiem i dreptał. Niestety wczorajsze wyniki świadczyły jednoznacznie o tym, że nerki są uszkodzone. Musieliśmy podjąć decyzję. O godzinie 13.25 6 czerwca 2009 roku mój najlepszy przyjaciel został uśpiony. Miał dopiero 10 lat, wszyscy bardzo go kochaliśmy i o niego dbaliśmy. Mam nadzieję, że ulżyliśmy mu w cierpieniu ;(

Tak wyglądał mój robaczek, tutaj akurat zdjęcie czarno - białe i nie widać jego czarnej podpalanej maści. widać za to jego poczciwą mordeczkę i uszka. Zawsze będę o nim pamiętała.

PS: Choć irysków przybyło to minie troszkę czasu zanim je pokaże. Nie mam teraz siły na haftowanie.

poniedziałek, 01 czerwca 2009
Aniołkowe cukierki u Pani Ewy

Zapraszam na aniołkowe candy do Pani Ewy:

sobota, 30 maja 2009
Irysy odsłona 1

To pierwszy mój taki duży haft. Nie wiem czy moja technika skakania po kolorach jest słuszna, ale na razie podoba mi się bardzo haftowanie tego obrazka:) Oto efekt wczorajszego wieczornego wyszywania:

PS: Wczoraj zaniosłam do promotora moją całą poprawioną pracę magisterską. W poniedziałek idę odebrać i uzgodnić szczegóły:) Nareszcie mam cały weekend na hafciki inne robótki:)

wtorek, 26 maja 2009
Dzień Mamy

Muszę przyznać, że bardzo lubię ten dzień, choć mamą jeszcze nie jestem. Lubię go bo w tym dniu widzę moją mamę taką uśmiechniętą i pełną energii. Uwielbiam ją taką. Jest moją mamą, najlepszą przyjaciółką, zawsze mnie wspierała i uczyła mnie jak żyć aby być dobrym i mądrym człowiekiem. Choć czasem się kłucimy i niezgadzamy się ze sobą to i tak wiem, że zawsze będzie ze mną i kocham ją za to wszystko.

Wiem, że czasem tu zagląda dlatego: KOCHAM CIĘ MAMO :*

To my razem na majówce w Gierłoży:)

1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10
| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
O autorze