Mój blog o wszystkim co pokazuje lustrzane odbicie mojej duszy Chcecie ze mną porozmawiać? Piszcie: suriart@gazeta.pl
czwartek, 03 grudnia 2009
Aniołaski

Prezentuję aniołaski jeszcze bez makijażu i nie polakierowane. Oto aniołki świąteczne:

oraz te na aukcje:

poniedziałek, 30 listopada 2009
Sielsko anielsko....

....a właściwie świątecznie. Ponieważ święta zbliżają się wielkimi krokami postanowiłam stworzyć kilka aniołków-elfików. Fotka jeszcze z piekarnika, a na dniach już pomalowane.

jeden aniołek przywędrował do mojego piekarnika prosto z Afryki:)

Część z tych aniołków powędruje na licytację wspomagającą szczytny cel a reszta jest do wzięcia:)

środa, 18 listopada 2009
Malowane aniołaski

Moje aniołaski już mają swój makijaż i już Wam je pokazuje:)

Oto one:) Diabełek zrobiony już dawno na wzór diabełka Moniki Madejek. Bardzo go lubię i dlatego powędruje on do mojego kolegi w prezencie urodzinowym:) Dwa pierwsze aniołki też juz sa zarezerwowane.

środa, 11 listopada 2009
Anielsko

W piątek wzięłam się w garść. Wzięłam się do tego stopnia, że sprzątałam, gotowałam i lepiłam aniołki prawie jednoczęsnie:) Bardzo mnie to cieszy ponieważ może to oznaczać, że już powoli dochodzę do siebie, biorę się w garść lub co tam jeszcz emożna było napisać.

Zrobiłam 6 aniołków troszkę większych niż 10 cm i 5 aniołków na choinkę. Na razie jeszcze nie są pomalowane ale Wam pokaże:

Zdjęcia zrobione zaraz bo wyjęciu z pieca - jeszcze na stolnicy i obtoczone mąką:)

PS: Zaczynam się brać za siebie. Zdrowe odżywianie no i dzisiaj byliśmy na basenie i saunie. Od jutra się pilnuję z jedzeniem no i zaczynam ćwiczenia:) Życzcie mi powodzenia!

niedziela, 09 sierpnia 2009
Pomalowane aniołki

Już od jakiegoś czasu zapowiadałam, że pomaluję aniołki. I tak też zrobiłam. Pomalowane leżały już trochę czasu na paprapecie i czekały na zdjęcia. Oto 5 sztuk. Do pomalowania zostały jeszcze 2 aniołki i 2 kotki

Jak już wcześniej pisałam aniołki te robiłam albo z instrukcji obrazkowych Pani Moniki Madejek albo podpatrując aniołki na stronie Pani Moniki

wtorek, 31 marca 2009
Kilka słów wytłumaczenia...

Pod moim wpisem z aniołkami pojawił się niechlubny komentarz. Do swojego zdania każdy ma prawo i usuwać go nie zamierzam z kilku powodów. Jednym znich jest to, że nie do końca się z nim zgadzam i mam zamiar tutaj się wytłumaczyć z niego. Otórz gość mojego bloga, który się nie podpisał (szkoda, bo wiedziałabym do kogo kierować przeprosiny) zarzuca mi kopiowanie prac innych. Jak wspomniane jest w moim wpisie tutoriale na zrobienie aniołków znalazłam w internecie na ogólnodostępnej stronie. Gotowe instrukcje do ich zrobienia były umieszczone na stronie jako obrazkowe instrukcje wykonania 'krok po kroku'. Być może mylnie, ale wyszłam z założenia, że skoro autor umieszcza tutorial do wykonania pracy swojego projektu to liczy się z tym, że ktoś inny je wykona według  wskazanej instrukcji. Przykro mi bardzo jeśli kogoś uraziłam i obraziłam lub nadużyłam zaufanie jakiegoś artysty. Mówiąc o tym, że być może trafią one do nowych właścicieli miałam na myśli moją rodzinkę lub przyjaciół. Z wyrobu tych aniołków nie mam żandych korzyści materialnych. Mój gość pisze o marnych kopiach i nazywa te aniołki falsyfikatami. Być może i jest to marne wykonanie, ale jak również pisałam we wcześniejszym wpisie była to moja pierwsza próba i dlatego oparta o tutoriale ( z drugiej strony nie wydaje mi się, że są aż tak beznadziejne jak na pierwszy raz. Co do tego, że są falsyfikatami to się zupełnie nie zgodzę - wyszły spod mojej ręki więc chcąc nie chcąc zawsze będą inne.

Przyznam, że przykro mi się zrobiło i nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze spróbuję :(

PS: Zdjęcia są mojego autorstwa ( jakby któś chciał mi zarzucić kopiowanie)

niedziela, 15 lutego 2009
Moje aniołki i kotki z masy solnej

Ostatnimi czasy podpatrzyłam na różnych stronach jak się robi aniołki z masy solnej. Wszystko zaczęło się od tego, że znalazłam tutorial na www.cafeart.pl. Zrobiłam go!!! Ogromną radość mi to sprawiało i postanowiłam uruchomić moją wyobraźnię. To niesamowicie wciąga:)

Aniołek z kotkiem i drugi z wiszącymi nóżkami

Koteczek i słodkie aniołki rodzeństwo
Śpiące aniołki
Aniołek z serduchem i anielski, psotny diabełek:)
Dwa aniołki na deszczowe dni ( jeden wyszeł anorektycznie:))
Jak je wszystkie ładnie pomaluje i polakieruje to powędrują do mojej galerii. Oby:)
| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
O autorze